Adres PL 34-745 Spytkowice 595 A, woj. Ma?opolskie

skontaktuj si? z nami
telefonicznie:

+48 501 389 167 +48 512 178 230

Pantofle męskie


Stopy powinno się traktować z troską, ponieważ to właśnie one często narażone są na otarcia i odciski po długich godzinach spędzonych w obuwiu wyjściowym. Mogą one powstawać m.in. w wyniku wielogodzinnej wędrówki po górach lub ubierania rzadko noszonych butów na różne uroczystości. Aby umożliwić im odpowiedni odpoczynek w domu, warto m.in. zakupić wygodne oraz stylowe kapcie męskie. Doskonałe propozycje dostępne są w naszej ofercie. Ciepłe bambosze i przewiewne pantofle oraz klapki to podstawa codziennego komfortu przez cały rok.

Jako doświadczony producent pantofli oferujemy wysokiej jakości kapcie męskie ze skóry naturalnej i ekologicznej. Przygotowaliśmy wiele praktycznych i estetycznych fasonów, utrzymanych m.in. w kolorach brązu i czerni. Dzięki temu będą one uniwersalne i ponadczasowe oraz sprawdzą się doskonale zarówno na co dzień, jak i na firmowe czy prywatne wyjazdy. To jednak nie wszystko, ponieważ mamy także kapcie m.in. w modnych odcieniach granatu i beżu. Poza tym dostępne są wszystkie standardowe rozmiary, więc większość mężczyzn może nosić nasze ciepłe, stylowe i wygodne bambosze, klapki męskie oraz inne modele.

Pantofle męskie - szeroka oferta

Proponujemy kapcie z zabudowanym wierzchem lub klapki z odkrytymi palcami. Produkty wyróżniają się stylowymi, ażurowymi wzorami, które pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale też pozwalają skórze oddychać. Dzięki temu zapewniają pożądany komfort, szczególnie wiosną i latem. Wiele modeli nawiązuje do tradycyjnych góralskich motywów, dlatego będzie to doskonała propozycja m.in. dla miłośników folkloru. Nie brakuje też stonowanej, klasycznej oraz ponadczasowej elegancji. Mamy także wersje typowo domowe, przypominające stylowe, wygodne i ciepłe męskie bambosze, chętnie kupowane w okresie zimowym.

Wytrzymałość i wygoda

Stylowe i wygodne kapcie męskie, które produkujemy w naszej firmie, doskonale prezentują na stopie, lecz to nie jedyna ich zaleta. Wiemy, jak ważna jest wytrzymałość produktów, dlatego nasze ciepłe bambosze, klapki i inne pantofle wykonujemy z największą precyzją. Możemy się pochwalić tym, że są one bardzo trwałe, co zawdzięczają zastosowaniu dobrych materiałów oraz solidnemu wykonaniu. Dzięki temu nasze modele są świetnym zakupem na wiele lat. Przez długi czas będą również wyglądać, jak nowe i sprawdzą się dla młodszych oraz starszych mężczyzn.

Kapcie stworzone z myślą o użytkownikach

Naszą misją jest tworzenie stylowych i wygodnych pantofli, które są mocne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. To właśnie te cechy sprawiają, że nasze ciepłe bambosze czy klapki świetnie nadają się nawet do intensywnego użytkowania w warunkach domowych. Dodatkowo za priorytet uznajemy bezpieczeństwo, więc podeszwy w kapciach zapobiegają niekontrolowanym poślizgom i zapewniają komfort poruszania się po różnego rodzaju podłożach. Pantofle męskie są wygodne i gwarantują prawdziwy relaks dla stóp ? nie obcierają, nie uwierają i nie prują się.

Sprawdzony producent pantofli

Naszym atutem jest ponad 20 lat doświadczenia w produkcji pantofli takich jak m.in. ciepłe bambosze czy klapki. Warto nam zaufać, ponieważ doskonale znamy tę branżę. Nasze stylowe i wygodne propozycje kierujemy tylko do hurtowych nabywców, którzy chcą dostarczać estetyczne i wytrzymałe produkty. Przygotowaliśmy bardzo bogaty i różnorodny asortyment kapci męskich, dlatego można tutaj znaleźć pantofle na wiele okazji. Wierzymy, że każdy mężczyzna dostrzeże wśród naszych propozycji tę idealną dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciepłych bamboszy, klapek i innych pantofli.

PANTOFLE 001

Pantofle męskie

PANTOFLE 002

Pantofle męskie

PANTOFLE 003

Pantofle męskie

PANTOFLE 004

Pantofle męskie

PANTOFLE 005

Pantofle męskie

PANTOFLE 006

Pantofle męskie

PANTOFLE 007

Pantofle męskie

PANTOFLE 008

Pantofle męskie

PANTOFLE 009

Pantofle męskie

PANTOFLE 010

Pantofle męskie

PANTOFLE 011

Pantofle męskie

PANTOFLE 012

Pantofle męskie

«« « 1 2 » »»

g??wne cechy naszej firmy

Firma

17 LAT

nieprzerwanie dzia?amy w bran?y

Transport

Produkty

wyrabiane w Polsce

Przewozy

Wzornictwo

i wysoka jako??

Niezawodno??

Hurtowe

zam?wienia

masz pytania? zapraszamy do kontaktu!

lub zadzwoŃ do nas +48 501 389 167 lub +48 512 178 230